Radyofrekans

Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirerek su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmaktır. Bu teknoloji ile su düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşabilmektedir. Yani yağ dokusunu eritebilmektedir. Bu sayede hem derin hem de yüzeysel selülit bölgelerini tedavi edebilmektedir.

Yüz ve vücut bölgelerine uygulanan seans sayıları 6 ile 8 arasında değişmektedir. Ancak 2 seansın sonunda tedaviye olumlu cevaplar gözle görülebilmektedir. Bazı kişilerde özellikle sarkık bir cilde sahip olan kişiler ve ileri ki yaşlarda seanslar uzayabilir (12 – 14 seans). Standart olarak 15 günde bir uygulama yapılmalıdır. Ancak kişinin ve o bölgenin durumuna bağlı olarak haftada 1 ya da 3 kez uygulanabilir hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirerek su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmaktır.

Bu teknoloji ile su düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşabilmektedir. Yani yağ dokusunu eritebilmektedir. Bu sayede hem derin hem de yüzeysel selülit bölgelerini tedavi edebilmektedir. Yüz ve vücut bölgelerine uygulanan seans sayıları 6 ile 8 arasında değişmektedir. Ancak 2 seansın sonunda tedaviye olumlu cevaplar gözle görülebilmektedir. Bazı kişilerde özellikle sarkık bir cilde sahip olan kişiler ve ileri ki yaşlarda seanslar uzayabilir (12 – 14 seans). Standart olarak 15 günde bir uygulama yapılmalıdır.

Ancak kişinin ve o bölgenin durumuna bağlı olarak haftada 1 ya da 3 kez uygulanabilir.